TFA Ludgeřovice 2018

1.9.2018 se někteří členové zúčastnili soutěže pod názvem “železný hasič”. V této soutěži se soutěžilo po dvojičkách a to v sestavách: Lukáš Moravec + Jan Krajiček, Patrik Sollich + Martin Štefek, Petr Boček + Robert Malchárek.
Soutěžící museli zdolat překážky v následujícím pořadí: natažení 2x hadice B, přenést figurínu ve vytyčeném prostoru, přeskočit bariéru o výšce 2 metrů, vylézt na věž a vytáhnout nahoru 20 litrový barel, smotat hadici B a na konec kladivy bušit do pneumatiky až do cíle, kde se stopla časomíra.
Výsledky byly následovné:
Jan + Lukáš – 12. s časem – 6:55:84
Patrik + Martin – 15. s časem – 7:31:13
Petr + Robert – D(Diskvalifikováno z důvodů “porušení” pravidel u posledního stanoviště)
Fotografie zde – Facebook.com/sdhstrahovice
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.