Soustředění 2018

Od pátku 4.5. do neděle 6.5.2018 byli žáci s dorostem na soustředění nedaleko města – Přibyslavi.
Samozřejmě to bylo soustředění plné zábavy, klidného času a super zážitků.
V pátek se vyráželo už brzy ráno autobusem, poté vlakem. Páteční den byl významný tím, že společně navštívili Technolen Bojanov, ve kterém se vyrábějí požární hadice. Dozvěděli se všechny druhy hadic, půl-spojek a viděli samotnou výrobu.
V sobotu ráno se vydali na návštěvu k Rozštípeným skálám, kde viděli ukázky horolezců. Od horolezců se vydali na Slakhamr, kde mohli zase vidět kováře. Zde si vyzkoušeli třeba vlastní výrobu hřebíků. Po kovářích shlédli ukázky výcviku policejních psů, odkud se vrátili zpět na ubytovnu. Odpoledne zamířili k místní hasičské zbrojnici (SDH Sázava), kde je pěkně přivítali, ukázali svou techniku, provedli hasičskou zbrojnicí a kulturním domem. Od hasičárny se šli zchladit na místní přírodní koupaliště, kde se otužilci koupali a opět se vrátili k ubytovně, aby si mohli opéct špekáčky.
V neděli byl pro ně už volný den. Dělali si co chtěli, přesněji, hráli kulečník, běhali venku a nebo si povídali. Odpoledne si zabalili věci a vydali se na cestu zpět. Všichni si soustředění hodně užili a v pořádku se vrátili zpět s pěknými vzpomínkami.
Pro více fotografii shlédněte facebookové stránky našeho sboru. Odkaz: https://www.facebook.com/Sdhstrahovice/posts/1695190643889987
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.