Pohár ředitele HZS MSK v TFA 2017

V roce 2017 probíhala soutěž o pohár ředitele HZS MSK v TFA, neboli železném hasiči. V tomto roce se této soutěže zúčastnili 2 členové naší výjezdové jednotky – Petr Boček a David Pospěch, dále se zúčastnil člen našeho sportovního družstva – Pavel Boček. Petr Boček si ulovil za celou sezónu 491 bodů a umístil na úžasném 2. místě, dále se umístil na pěkné 5. příčce David Pospěch s 431 body a hezkou 10. pozici si vybojoval Pavel Boček s 228 body. Všem třem gratulujeme za hezké umístění a přejeme ještě hezčí umístění v dalších sezónách.

https://www.pozary.cz/clanek/45116-soutez-o-nejtvrdsiho-hasice-tfa-stramberska-truba-2017-je-za-nami-letosniho-rocniku-se-zucastnilo-celkem-26-zavodniku-z-cr-a-polska/

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.