Dotační program Moravskoslezského kraje pro dobrovolné hasiče v roce 2021

V rámci tohoto dotačního programu jsme i pro letošní rok zkusili své štěstí a vypracovanou žádost koncem března odeslali.

Záměrem tohoto projektu bylo zakoupení zahradního traktoru pro údržbu v hasičském areálu a hlavním kritériem z naší strany bylo, aby tento zvládl i maximální svahovou dostupnost v travnatém terénu. Součástí areálu budou i zpevněné plochy a z tohoto důvodu jsme měli i požadavek, aby součástí výbavy byla i sněhová radlice pro jeho využití v zimních měsících.

V prvním kole hodnocení jsme sice neuspěli, ale v kole druhém nám byla dotace, ve výši necelých 50 procent z pořizovací ceny avšak nejvyšší možná, schválena. Po obdržení finančních prostředků jsme vše objednali a dle vybraného dodavatele se široká hasičská rodinka může těšit na vánoční nadílku.

Jsme velice rádi za podporu z Krajského úřadu Moravskoslezského kraje, díky které můžeme neustále vylepšovat a zkvalitňovat prostředí, ve kterém se pohybují všechny věkové kategorie našeho spolku.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.