2. ročník Masopustního průvodu, sobota 22.2.2020

Všichni příznivci dobré zábavy se i letos, konkrétně v sobotu 22.2.2020, sešli před hasičárnou, aby oslavili ukončení plesové sezóny masopustním průvodem. Trasa vedla okolo hřbitova ulicí Kolonie, ulicí Záhumenní směrem k lesu a Dědinou zpět k Obecnímu úřadu. Toto magické datum přilákalo nejenom téměř 80 masek, ale i řadu občanů, pro které to bylo jistě hezké zpestření sobotního, trošku větrného, odpoledne. Oproti minulému roku byl pro muzikanty připraven povoz tažený traktorem a pro ostatní, kteří projevili zájem, tak i dva koňské povozy. Dobrá nálada byla umocněna řadou občerstvovacích míst, kde nechybělo něco na zahřátí i k zakousnutí. O bezpečnost zejména při pohybu na hlavní komunikaci dbali členové zásahové jednotky.

Po návratu jsme se přesunuli do pergoly na hřišti. Zde již probíhala volná zábava a nechyběla ani zelňačka, pivínko a něco ostřejšího. Doufáme, že se všichni přítomní dobře pobavili a zachovají nám přízeň i do dalších let.

Poděkování patří všem organizátorům, sponzorům, všem účastníkům a panu Robertovi ze sousedních Krzanowic.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.