Všemina 30.6.-1.7.2018

Tento víkend, 30.6.-1.7.2018 jsme vycestovali za našim družebním sborem do obce Všeminy. V sobotu ráno proběhlo školení na téma dálkové dopravy vody a první pomoci, po obědě jsme se vydali na soutěž do nedaleké vesnice – Veselá, kde jsme se umístili na 6. pozici. Po návratu k hasičské zbrojnici jsme se vydali na vyjížďku s výjezdovým vozem sboru – LIAZ Trambus po okolí a zhlédli jsme, co vše s tímto vozem mohou dělat. Po projížďce už následovalo jen posezení s členy SDH Všemina. Po noclehu jsme se nasnídali a vydali na cestu zpět. Tímto bychom chtěli poděkovat členům SDH Všemina za pěkně prožitý víkend a pohoštění.

Fotografie naleznete zde – https://www.facebook.com/Sdhstrahovice/posts/1755109071231477

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.