Den 15.6.2018

Včera, 15.5.2018 proběhl v našem hasičském areálu poslední trénink mládeže této sezóny(2017/2018). Na tento trénink se sešli rodiče, prarodiče a další příbuzní žáků a dorostu, aby zhlédli, co vše jejich děti dokáži v hasičském sportu. Svůj požární útok se štafetou předvedli mladší a starší žáci, poté PÚ ukázala družstva dorostu. Aby to bylo pestřejší, zaběhli si i vedoucí. Ve videu k příspěvku můžete tento útok zhlédnout a to, že tam běží holky z dorostu je tím, že se tyto holky už delší dobu řadí mezi vedoucí mládeže. Štafetu dvojic si zaběhla i družstva, které si museli složit jednotliví žáci, kteří to dostali jako úkol, aby si zkusili složit a zorganizovat družstvo.
Po všech těchto ukázkách se vyhlásila účast mladších i starších žáků na brigádách, trénincích a soutěžích.
Snad si toto odpoledně všichni pěkně užili a užijte si prázdniny bez nemocí a zranění. 🙂
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.