Reprezentace 10.3.2018

v sobotu, 10.3.2018 se konala v Ostravě-Vítkovicích soutěž o postup do reprezentačního družstva na mistrovství republiky. Soutěž byla rozdělená do 3 kategorií, v kategorií dívek nás prezentovaly tyto dívky: Vendula Obrusníková, Veronika Halfarová a Dominika Strnisková. V kategorií chlapců nás prezentovali: Jan Krajiček, Martin Slanina, Patrik Tancos a Marek Halfar. Chlapci mezi sebou soutěžili ve sklapovačkách za minutu, člunkovém běhu, skoku do výšky, skok přes překážku a běh po kladině na čas a běh na 50 metrů.
Dívky měli odlišné stanoviště a to takové: běh na 60m, běh na 100m, skok přes švihadlo za minutu, skok do dálky, vydržet co nejdýl v poloze “prkna”, člunkový běh a běh na 100 metrů s překážkami.
Bohužel nikdo z nich nebyl vybrán.
Fotografie a videa naleznete na našich facebookových stránkách, nebo kliknutím na odkaz pod textem.
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.